Alfa Romeo Stelvio – SUV inny niż wszystkie

0
2138

Alfa Romeo kojarzy się z nienagannym stylem. Trudno sobie wyobrazić, by nagle stała się drapieżna i krnąbrna? Luksusowy SUV Stelvio zmieni Twoje podejście! To najnowsze dzieło nowoczesnej inżynierii zadziwia i tym samym dowodzi, że w temacie samochodów miejskich nie wszystko zostało jeszcze powiedziane.

Wystarczy spojrzeć, by się zakochać

Alfa Romeo Stelvio rozbudzi emocje niejednego entuzjasty dynamicznej jazdy. To pierwszy SUV tej włoskiej marki, a zarazem jedno z nielicznych aut o tak nowoczesnym wykończeniu. Unikatowa linia nadwozia jest zarazem zmysłowa i drapieżna. Patrząc na Stelvio trudno oprzeć się wrażeniu, że swym wyglądem przypomina nieco starszą Giulię. Przypuszczenie to jest słuszne – twórcy modelu pragnęli pozostać wierni sprawdzonej przez siebie stylistyce. Stąd tez otrzymujemy samochód piękny i solidny zarazem. Jednak jak wiemy, wygląd to nie wszystko. Liczy się jeszcze wnętrze. A to zostało dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego kierowcy.

Wnętrze dopasowane do Twoich potrzeb

Alfa Romeo Stelvio kryje w sobie przede wszystkim masę udogodnień. Pod względem innowacyjnych rozwiązań znacznie wyprzedza inne konkurencyjne SUV-y. Na uwagę zasługuje przede wszystkim nieco podniesiony fotel kierowcy o sportowym wykończeniu. Nie tylko zwiększa komfort podczas prowadzenia, ale zwiększa także pole widzenia i umożliwia szybszą, dynamiczniejszą reakcję na sytuację na drodze. Projektanci nie przesadzili jednak z ilością wygód – wnętrze jest raczej proste i praktyczne. Pozbyto się zbędnych elementów tylko po to, by nie rozpraszać kierowcy i zarazem zwiększyć radość z emocjonującej jazdy.

SUV jedyny w swoim rodzaju

Pod względem sylwetki oraz zastosowanych udogodnień Alfa Romeo Stelvio nie ma sobie równych wśród innych SUV-ów. Jest idealną alternatywą dla nieco potężniejszych aut. Także ze względu na zastosowane systemy bezpieczeństwa. Innowacyjne rozwiązania pomagają w jeszcze lepszym prowadzeniu auta. Zintegrowany system hamulcowy (IBS), system autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB) czy czujnik martwego pola (BMS) to tylko niektóre, obecnie najnowocześniejsze sposoby na zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy z Alfą Romeo Stelvio.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ