Auta jako nieodłączny element współczesnej motoryzacji

0
372
Auta jako nieodłączny element współczesnej motoryzacji

Samochody mają swoich wielkich miłośników i nie ma co się dziwić, bo nie dość, że są one niezwykle praktyczne i pomocne w życiu codziennym, to świetnie sprawdzają się w wyjątkowych sytuacjach o przeżyciu których, niektórzy z nas mogą sobie tylko pomarzyć. Bez wątpienia są to najszybsze auta na świecie, takie jak Porsche które plasuje się w pierwszej piątce jeśli chodzi o prędkość, tak samo jak Tesla od sławnego Elona Muska.

Warto również wiedzieć, co jest dla fanów szybkich samochodów bezwzględnie konieczną informacją, że najszybszy samochód świata jest w stanie zbliżyć się aż do prędkości, która wynosi grubo ponad 400 kilometrów na godzinę.

Szybkie samochody mają również swoich wielbicieli wśród fanów klocków Lego, dlatego między innymi dlatego powstała seria Lego Auta inspirowana filmem animowanym produkcji Disneya. Być może dzięki zestawom z tej serii twoja pociecha w przyszłości zostanie mechanikiem samochodowym lub będzie królować na torach wyścigowych zdobywają puchary na zawodach na całym świecie…

Seria Lego Auta jako propozycja dla fanów motoryzacji – 3 propozycje

LEGO Auta – 8486 Ciężarówka Maniek to propozycja samochodu typu TIR, która dorównuje swoją prędkością niejednemu szybkiemu samochodowi, szczególnie wtedy gdy musi się śpieszyć z dostarczeniem towaru z punktu A do punktu B.

Ten powstały w 2011 roku zestaw liczący sobie 374 klocki z pewnością spodoba się każdemu siedmiolatkowi który lubi długie podróże po niekończących się autostradach nie tylko mając na myśli cele rekreacyjne, a dla ambitniejszych dzieci być może będzie ten zestaw inspiracją do takiego rodzaju pracy. Kto wie?

LEGO Auta – 8638 Ucieczka szpiegowskim odrzutowcem to zestaw który pokazuje że szybki może być nie tylko transport naziemny, a także wyścigować się można w powietrzu o ile oczywiście posiada się właściwy pojazd. Z propozycją przychodzi seria Lego Auta, która przedstawia podejrzany, szpiegowski odrzutowiec nabierający takiej prędkości na pasie startowym że nasze bohaterskie auta mają trudność by go schwytać. Na pewno do czasu, bo to tylko kwestia czasu, aż zbiorą swoje siły i zaatakują go z nienacka.

Zestaw zawierający 339 klocków jest bardzo dobrym uzupełnieniem zabawy w której dobro przezwycięża złą siłę, pełną niecnych zamiarów.

LEGO Auta – Zygzak McQueen – superkonstrukcja to zestaw który przedstawia czerwony wyścigowy samochód i zachwyci on niejednego początkującego adepta i fana szybkich samochodów. Jeden z głównych bohaterów filmu animowanego – Zygzak McQueen jest odwzorowany z dbałością o szczegóły, a po złożeniu 242 elementów które zawiera zestaw dziecko otrzymuje sympatycznego przyjaciela z którym ma możliwość by przemierzać kilometry torów wyścigowych lub tworzyć wspólnie nowe, niepowtarzalne scenariusze podczas zabawy.

Ogólnie o serii Lego Auta

Seria Lego Auta jest oczywiście o wiele szersza jeśli chodzi o propozycje zestawów które warto kolekcjonować sukcesywnie wraz z dzieckiem, szczególnie wtedy kiedy jest ono zainteresowane tematyką samochodów. Mamy tutaj między innymi, w zestawach, pozostałych przyjaciół Zygzaka McQueena, a także interesujące budowle, które mają na celu urozmaicić zabawę dziecku i jego rówieśnikom.

Klocki Lego są dobrym sposobem na rozpoczęcie wielu przygód wraz z bohaterami bajki, którą możesz obejrzeć z nim, by zainspirować pociechę do zabawy i tworzenia własnych ciekawych historii związanych z tematem samochodów wszelkiego rodzaju.

Seria Lego Auta z powodzeniem będzie łączona z innymi seriami z dorobku duńskiej firmy klocków, jedną z propozycji może być Lego City, gdzie bohaterowie – samochody będą miały możliwość pokazać jaką mogą osiągnąć prędkość przemierzając podczas pościgów ulice miasta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ