Jak dostać większe odszkodowanie z OC?

0
1511
Jak dostać większe odszkodowanie z OC?

Niewielu ludzi jest w stanie zorientować się w zawiłościach polskiego prawodawstwa dotyczącego ubezpieczeń oraz w mechanizmach likwidacji stosowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Ubezpieczyciele świetnie zdają sobie z tego sprawę, dlatego nader często przyznają poszkodowanym zaniżone wypłaty lub udzielają im odmowy licząc na to, że potraktują decyzję likwidatora jako ostateczną. Tymczasem bardzo często warto walczyć o więcej, trzeba jednak wiedzieć, jak to robić. Właśnie w tym obszarze pomóc może firma Debitum.
debitum2
Co ważne – nawiązując współpracę z Debitum możesz otrzymać gotówkę od zaraz. Firma jest gotowa zapłacić Ci za prawo do zajęcia się sprawą jeszcze przez wydaniem decyzji przez zakład ubezpieczeniowy przyjmując na siebie całe ryzyko. Podstawą do nawiązania współpracy jest dokumentacja, która pojawiła się w procesie likwidacyjnym – dzięki doświadczeniu i głębokiej wiedzy nasi pracownicy są w stanie bardzo szybko ocenić szanse powodzenia w starciu z firmą ubezpieczeniową i wykonać przelew na Twoje konto niedługo po kontakcie.
debitum3
W szczegółach wygląda to następująco – najpierw klient kontaktuje się z nami i przesyła nam wszelkie dokumenty jakie pojawiły się w sprawie. Następnie następuje ich analiza i jeśli sprawa dobrze rokuje – spotkanie z naszym przedstawicielem w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Podczas spotkania ustalane są warunki przejęcia sprawy – jeśli klient przystaje na proponowaną przez nas gotówkę, wypłacamy ją, po czym odwołujemy się od decyzji płatniczej i usiłujemy uzyskać taką kwotę, aby mieć z całej operacji zysk.
debitum4
Dlaczego warto skorzystać z pomocy Debitum? Przede wszystkim dlatego, że oznacza to szybką i łatwą gotówkę bez żadnego stresu i ryzyka. To prawda, że każdy poszkodowany ma prawo starać się o dopłatę lub zmianę decyzji we własnym zakresie, jednak towarzystwa ubezpieczeniowe rzadko kiedy są skłonne do rozpatrzenia ich pozytywnie, chyba że są bardzo dokładnie umotywowane i zawierają wyszczególnione podstawy prawne. Dla większości ubezpieczalni sam fakt zajęcia się sprawą przez zewnętrzną firmę stanowi istotny argument za zmianą decyzji.
debitum_glowne
Jak możemy przeczytać na stronie https://www.debitum.com.pl/odkup-odszkodowan-komunikacyjnych.html, podstawowym obszarem, w jakim działa Debitum, są szkody komunikacyjne, zwłaszcza z OC. Jesteśmy jednak również gotowi zająć się szkodami majątkowymi lub osobowymi. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że od decyzji w szkodzie z OC można odwołać się nawet w ciągu 3 lat od zaistnienia szkody, dlatego interesują nas nawet sprawy wiekowe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ