Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

0
954
Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą

Jeżeli posiadasz własny samochód, z pewnością pragniesz otoczyć go jak najlepszą ochroną. Chcesz wiedzieć, jakie zabezpieczenie antykradzieżowe pomoże Ci odzyskać auto, gdy spotka Cię niemiła niespodzianka? Przeczytaj ten tekst, by dowiedzieć się więcej o niezagłuszalnym systemie radiowym, umożliwiającym szybkie odnalezienie skradzionego pojazdu.

Dzisiejszy świat pełen jest nowinek technicznych. Dotyczy to także urządzeń i gadżetów, które mają chronić ludzi przed złodziejami i zapobiegać dokonywaniu przez nich włamań oraz przejmowaniu pojazdów czy przedmiotów.

Niestety, wraz z postępem technologicznym, pojawiają się też nowe metody kradzieży samochodów. Osoby doświadczone w złodziejskim fachu coraz trudniej jest powstrzymać.

Co zatem może zrobić właściciel auta, by odpowiednio o nie zadbać? Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą – także tą dokonaną nietypowym, dopiero co powstałym sposobem? Odpowiedzią na te pytania są dwa proste słowa – system radiowy. Przeczytaj ten tekst, by dowiedzieć się, czym on właściwie jest i jak działa oraz zobaczyć, jak wiele możesz zyskać, decydując się na jego wybór.

Jak działa system radiowy do ochrony samochodu?

Zabezpieczenie antykradzieżowe za pomocą systemu radiowego IKOL SVR to idealne rozwiązanie dla każdego samochodu. Charakteryzuje się on bowiem wysoką skutecznością, wynoszącą aż 98%. Dzięki niemu zdobędziesz pewność, że w razie kradzieży, Twoje auto zostanie namierzone i odzyskane w ciągu 24 godzin od zgłoszenia przestępstwa.

Działanie systemu radiowego jest bardzo proste:

 1. W pojeździe montowany jest moduł radiowy. Certyfikowany montażysta od IKOL dba o to, by urządzenie było prawidłowo zainstalowane. Ze względów bezpieczeństwa nawet kierowca nie jest informowany o miejscu, w którym się ono znajduje.
 2. Moduł pozostaje uśpiony do momentu zgłoszenia kradzieży. Wyjątkiem jest tu najbardziej rozbudowany wariant systemu – IKOL SVR Sky, który stanowi połączenie zabezpieczenia antykradzieżowego i lokalizatora GPS. Dzięki temu może on zbierać informacje na co dzień i pozwala m.in. na śledzenie tras oraz przeglądanie historii przejazdów przez kierowcę.
 3. W przypadku kradzieży, właściciel auta (lub upoważniona przez niego osoba) zgłasza kradzież, dzwoniąc na policję i do Centrum Operacyjnego IKOL SVR. Nie musi przy tym wybierać numeru na klawiaturze – wystarczy, że włączy darmową aplikację na urządzenia mobilne IKOL Tracker i wciśnie przycisk Zgłoś kradzież.
 4. Do zgłoszenia kradzieży konieczne jest podanie Kodu Sekretnego. Kod ten zostaje podany klientowi w momencie, gdy ten decyduje się na zakup IKOL SVR i jest stale dostępny w aplikacji mobilnej IKOL Tracker.
 5. Gdy Centrum Operacyjne IKOL SVR i policja dowiadują się o kradzieży, wyruszają na akcję namierzenia i odzyskania auta. Wykorzystują w tym celu specjalne komputery śledzące moduł.
 6. Odzyskany samochód wraca do właściciela.

Czemu system radiowy IKOL SVR to najlepsze zabezpieczenie radiowe auta?

IKOL SVR posiada wiele atutów, które sprawiają, że jest tak wyjątkowy. Oto, dlaczego warto go wybrać:

 1. System ten zabezpieczy Twój samochód w Polsce i Europie.
 2. IKOL SVR działa wszędzie – także w garażach, tunelach czy metalowych kontenerach. W dodatku nie można go zagłuszyć za pomocą zagłuszarek ani w żaden inny sposób. Użycie tego rodzaju sprzętu tym bardziej ułatwi namierzenie pojazdu.
 3. Wybierając ten system, masz zapewnioną 24-godzinną ochronę Centrum Operacyjnego IKOL SVR, które jest gotowe do pomocy także w niedziele i święta.
 4. Możesz zastosować IKOL SVR także w autach bezkluczykowych.
 5. Częstotliwość, na której odbierany jest sygnał IKOL SVR, jest objęta tajemnicą.
 6. Są 3 warianty systemu IKOL SVR:
 • IKOL SVR Standard – zapewnia pełną, skuteczną ochronę radiową auta i nie śledzi pojazdu (nie posiada GPS-a i jest nieaktywny do momentu zgłoszenia kradzieży),
 • IKOL SVR Alarm – to rozbudowana wersja IKOL SVR Standard. Oprócz wszystkich wymienionych wcześniej cech, system ten oferuje możliwość zdalnego uzbrajania czujników pojazdu (poprzez przeglądarkę lub w aplikacji IKOL Tracker) i ustawiania alertów ruchu.
 • IKOL SVR Sky – to najbardziej bogata odmiana systemu IKOL SVR, łącząca w sobie funkcjonalności odbiornika sygnału radiowego i lokalizatora GPS. Posiada wszystko to, co dwa pozostałe warianty – pozwala na korzystanie z alertów i otacza pojazd skuteczną ochroną. Różni go od nich posiadanie wbudowanego GPS-a, umożliwiającego sprawdzanie aktualnej lokalizacji auta i śledzenie pokonywanej przez nie w danej chwili trasy. Co więcej, wybierając IKOL SVR Sky możesz też generować raporty i przeglądać historię swoich podróży z ostatnich 3 miesięcy lub nawet roku.

Podsumowując, z IKOL SVR możesz być pewien, że oferujesz swojemu samochodowi doskonałe, niezagłuszalne zabezpieczenie przeciwkradzieżowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ