Leasing samochodu dostawczego – dlaczego to najlepsza opcja dla Twojej firmy?

0
561
Leasing samochodu dostawczego

Samochód to podstawowe narzędzie pracy w wielu firmach, m.in. budowlanych, remontowych, handlowych, logistycznych, kurierskich etc. Spośród aut dla profesjonalistów szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się pojazdy dostawcze, zarówno w wersji typowo bagażowej, jak i do przewozu ludzi. Przedsiębiorcy najchętniej decydują się na leasing samochodu dostawczego, traktując tę formę finansowania jako optymalną dla swojego biznesu. Dowiedz się, dlaczego takie rozwiązanie może być najkorzystniejsze również dla Twojej firmy.

Nowy samochód to większe bezpieczeństwo

Zakup fabrycznie nowego auta dostawczego przekracza możliwości finansowe niejednego przedsiębiorstwa. Leasing pozwala rozwiązać ten problem, ponieważ jest to bardzo elastyczna forma finansowania samochodu.

Wpłata inicjalna, wysokość miesięcznej raty oraz kwota wykupu podlegają indywidualnym negocjacjom. Każdy z tych parametrów można ściśle dopasować do oczekiwań przedsiębiorcy. Dzięki temu firma zyskuje możliwość użytkowania nowego samochodu, który zapewnia niezawodność i cały czas zarabia na siebie, zamiast stać w warsztacie – co często ma miejsce krótko po zakupie auta z rynku wtórnego.

Korzyści podatkowe

Leasing to najchętniej wybierana forma finansowania samochodu przez polskich przedsiębiorców. Większość aut dostawczych wyjeżdżających z salonów w naszym kraju jest brana w leasing. Dlaczego? Ponieważ to się opłaca.

Przedsiębiorca osiąga spore korzyści podatkowe z tytułu leasingowania pojazdu. Każda faktura od leasingodawcy stanowi koszt uzyskania przychodu i może być łatwo rozliczona w działalności. Dzięki temu realna kwota, jaką trzeba zapłacić za samochód w ramach leasingu, jest wyraźnie niższa w porównaniu z zakupem gotówkowym.

Minimum formalności

Wzięcie samochodu dostawczego w leasing jest stosunkowo łatwe – dziś wszystkie formalności można załatwić online. Uproszczona procedura udzielania leasingu sprawia, że przedsiębiorca jest w stanie rozpocząć użytkowanie pojazdu nawet w ciągu kilkunastu dni od nawiązania kontaktu z leasingodawcą – choć oczywiście jest to uzależnione od aktualnej dostępności wybranego modelu samochodu.

Sprawdź oferty leasingu samochodów dostawczych

Jeśli zaczynasz poważnie rozważać leasing samochodu dostawczego, ale wcześniej chcesz sprawdzić, ile to właściwie kosztuje, to koniecznie zajrzyj na stronę iBemo.

iBemo to platforma internetowa, na której od ręki otrzymasz najlepsze oferty leasingu samochodów dostawczych prosto od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo. Dostępne są takie modele, jak m.in. Mercedes-Benz Citan, Peugeot Expert, Ford Courier i Connect oraz wiele innych, w tym większych pojazdów użytkowych.

Na iBemo możesz samodzielnie skonfigurować wybraną ofertę, poznać finalny koszt leasingu, a umowę zawrzeć online, bez wychodzenia z domu. Wybrany samochód odbierzesz w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Sprawdź oferty leasingu samochodów dostawczych na stronie https://ibemo.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ