Volkswagen – samochody dostawcze dla biznesu

0
1775

Przedsiębiorcy poszukują samochodów, które z jednej strony pozwalałyby im na realizację działań biznesowych, a jednocześnie były komfortowymi pojazdami dla kierowcy oraz potencjalnych pasażerów. Te oczekiwania spełnia Volkswagen – samochody dostawcze stworzone przez niemieckiego producenta dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb każdego użytkownika.

Volkswagen dostawczy czyli jaki


Podobnie jak nie ma jednego rodzaju działalności gospodarczej, tak i samochód dostawczy VW dostępny jest w kilku modelach, które spełniają bardzo zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców. Do przewożenia osób rekomendowane są modele Caravelle, California i Multivan, z kolei przy konieczności transportowania różnych narzędzi i przedmiotów z jednoczesnym zapewnieniem miejsca dla pracowników sprawdzi się Transporter czy Nowy Crafter, dostępne w kilku opcjach. Przy mniejszej działalności, która jednocześnie wiąże się z koniecznością przewożenia materiałów i przedmiotów o mniejszych gabarytach, najbardziej optymalny Volkswagen dostawczy to Caddy, dostępny w wersji podstawowej, Kombi lub Furgon lub Nowy Amarok.

Trzy różne opcje


Jak bardzo różne mogą być potrzeby biznesu wie doskonale Volkswagen – samochody dostawcze z serii Nowy Crafter oraz Transporter dostępne są jako modele Furgon, Skrzyniowe oraz model Podwozie. Transporter dostępny jest również w wersji Kombi. Skąd tak duża rozbieżność w wyglądzie poszczególnych modeli samochodów? Jest to odpowiedź na różne potrzeby firm, co najlepiej pokazuje Nowy Crafter Skrzyniowy. Samochód dostępny jest w dwóch rozstawach osi, które mogą mieć trzy różne długości (maksymalnie pojazd oferuje 9,6 metra kwadratowego powierzchni ładunkowej w opcji z przedłużonym zwisem, jednak powierzchnia ta może być powiększona dzięki dodatkowym skrzyniom). Sama kabina kierowcy dla większości rozwiązań jest dostępna w dwóch wersjach: standardowej trzyosobowej oraz podwójnej, uzupełnionej o tylną kanapę dla kolejnych czterech osób. Miejsce pod tylną kanapą może być również wykorzystane do przewożenia ubrań roboczych oraz drobnych narzędzi.

Samochód dostawczy VW także bezpieczny i ekonomiczny


Najważniejszym elementem w przypadku samochodów dostawczych jest ich ładowność. Volkswagen poszedł jednak dalej i w swoich samochodach umieścił dodatkowe rozwiązania, które mają wpływ na bezpieczeństwo ładunku oraz na samą podróż. Podłoga w samochodach dostawczych została wykończona wzmocnioną płytą, dzięki czemu można bezpiecznie przewozić najcięższe przedmioty i narzędzia. Dużym atutem samochodów dostawczych VW jest możliwość wybrania skrzyni automatycznej, rekomendowanej przy częstych podróżach po mieście, lub manualnej, z jednoczesną możliwością wybrania napędu na przód, tył lub na cztery koła. Atutem samochodów dostawczych marki Volkswagen jest doskonałe oświetlenie. Samochody wyposażono w dodatkowe doświetlenie drogi na zakrętach, światła mijania są w nich uruchamiane automatycznie, podobnie jak czujnik deszczu. Przydatny bywa również asystent świateł, który doświetla obszar wokół samochodu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWypożyczalnia przyczep cennik
Następny artykułCzęści Daewoo

Zagorzały fan motoryzacji. Uwielbia godzinach majstrować przy swoim aucie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ