Profesjonalny skup aut, sprzedaż części i złomowanie samochodu

0
703

Samochód to naprawdę pomocny wynalazek. Dla niektórych jest jedynie środkiem transportu, dla innych stanowi kolejnego członka rodziny. Jednak niezależnie od marki i modelu samochodu, wraz z jego użytkowaniem pojawiają się potrzeby w zakresie serwisu lub naprawy. To nieuniknione. W niektóre pojazdy warto inwestować, niektóre lepiej sprzedać, a spora ich część, z różnych powodów, nadaje się jedynie do kasacji. Dziś przedstawiamy firmę, która wspomoże Cię w każdej z wymienionych sytuacji.

Skup samochodów

Załoga firmy Auto Kurek to prawdziwi specjaliści i miłośnicy motoryzacji. Znają się na swoim fachu jak nikt inny. Potrafią rzetelnie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Jedną z usług proponowaną przez firmę jest skup samochodów do kasacji lub do dalszej odsprzedaży. Z oferty firmy skorzystać mogą właściciele aut z całej Polski. Co ciekawe Auto Kurek skupuje pojazdy w każdym stanie technicznym. Bez problemu kupią od Ciebie zarówno sprawny samochód, jak i pojazd uszkodzony lub w pełni wyeksploatowany. Oferują przy tym adekwatną oraz konkurencyjną cenę i odbierają pojazd własnym transportem.

Odsprzedaż samochodu firmie Auto Kurek uwalnia Cię od konieczności opłacania anonsu na portalu ogłoszeniowym oraz prezentacji samochodu kolejnym „oglądaczom”. Pieniądze szybko trafiają do Twojej kieszeni i nie musisz martwić się przewozem lub holowaniem niesprawnego pojazdu.

Sprzedaż części samochodowych

Jeśli jednak zamierzasz dać swoim czterem kółkom jeszcze jedną szansę, to koniecznie skontaktuj się z pracownikami Auto Kurek w zakresie doboru potrzebnych do jego naprawy części. W asortymencie firmy znajdują się bowiem części do wszystkich marek oraz rodzajów pojazdów, w tym osobowych i dostawczych. Ich pochodzenie jest w pełni legalne.

Warto podkreślić, że wszystkie oferowane produkty motoryzacyjne są starannie wyselekcjonowane. Mechanicy sprawdzają je zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Zamówione akcesoria można odebrać osobiście lub skorzystać z opcji wysyłki (także za pośrednictwem serwisu Allegro). Na zakupione części używane Auto Kurek udziela 14-dniowego okresu rękojmi.

Kasacja i złomowanie samochodów

Zdarzają się sytuacje, że samochód nadaje się jedynie do złomowania. Dzieje się tak w przypadku jego zupełnego wyeksploatowania lub wypadku powodującego szkodę całkowitą. Takie auta nie mogą być dopuszczone do jazdy, ponieważ stanowią zbyt wielkie niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu drogowego.

W takim przypadku zaleca się kasację pojazdu w odpowiednim miejscu. Auto Kurek posiada specjalne zezwolenie wojewody na złomowanie aut. W związku z tym mamy pewność, że cała procedura będzie bezpieczna nie tylko dla nas, ale również dla środowiska.

Zastanawiasz się jak wygląda proces złomowania samochodu? Z Auto Kurek zezłomujesz samochód szybko i sprawnie. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi firmy (telefonicznie lub poprzez formularz, znajdujący się na stronie internetowej). Zostaniesz poproszony o podanie najważniejszych informacji, które pozwolą optymalnie wycenić samochód (m.in. markę, model, rocznik, wyposażenie, stan samochodu). Po uzgodnieniu warunków, pracownicy firmy odbierają auto, wypłacają należną kwotę, przygotowują umowę oraz wszelką dokumentację związaną z kasacją i wyrejestrowaniem samochodu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ