Przegląd fotelików dla dzieci – foteliki Recaro

0
826
Przegląd fotelików dla dzieci – foteliki Recaro

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo i zdrowie jego dziecka to prawdziwy priorytet. Szczególnego znaczenia nabiera ono na drodze, gdzie nietrudno o niebezpieczne sytuacje. Jak pokazują policyjne statystyki, na polskich drogach wciąż zdarzają się wypadki w których często zostają ranne, a nawet giną dzieci. Jest to często spowodowane nieprzestrzeganiem norm dotyczących przewożenia dzieci, czy też źle dobranym fotelikiem. Niestety na rynku pojawiają się często ich tańsze, niecertyfikowane modele, które mogą być naprawdę niebezpieczne dla naszych pociech. Dlatego w tym artykule chcę opowiedzieć o uznanej i bezpiecznej marce fotelików dla dzieci. Oto foteliki Recaro.

Nie tylko do samochodu

Recaro to niemiecka firma doskonale znana rodzicom, którzy pragną jak najlepiej chronić swoje dzieci na drodze. Oprócz fotelików dla dzieci zajmuje się także projektowaniem i produkcją do foteli samolotowych oraz samochodowych. Pokazuje to, że Recaro jest wszechstronną marką, jaka nabywała i wciąż nabywa różnego rodzaju doświadczenia produkcyjne. Niewątpliwie jednak to właśnie nowoczesny fotelik dla dziecka stał się ich sztandarowym produktem.

Foteliki Recaro, czyli więcej niż standard

Co przede wszystkim stanowi o sile tej marki i jej popularności wśród rodziców? Z pewnością nowoczesna, sprawdzona przez lata i wyczerpujące testy, technologia. Jak świadczą liczne certyfikaty, foteliki Recaro przewyższają znacząco europejskie standardy bezpieczeństwa. Jest to z pewnością ich ogromny plus. Minusem może być cena, jednak warto przyznać, że na tle innych – często nawet mniej zaawansowanych technologicznie – fotelików dla dzieci, nie jest ona wcale aż tak wygórowana. Zresztą czy warto oszczędzać na bezpieczeństwie dzieci? Każdy zaangażowany rodzic odpowie, że nie. Zdecydowanie lepiej zakupić jeden z droższych fotelików Recaro i być spokojnym o pociechy w czasie jazdy, niż stresować się z powodu tańszego, ale niezbyt pewnego, modelu. Wiele fotelików tego producenta znajdziemy w autoryzowanych sklepach wyspecjalizowanych w fotelikach samochodowych. Jednym z nich jest popularne Centrum Fotelików. Z ich ofertą foteli Recaro, możecie zapoznać się pod poniższym adresem: https://centrumfotelikow.pl/pl/producer/Recaro/5 . Warto również odwiedzić inne sklepy, aby porównać oferty i wybrać najbardziej optymalne z możliwych rozwiązań.

Wytrzymałość na lata

Jeśli planujemy kolejne dzieci to kupno fotelika od tej niemieckiej firmy jest jeszcze bardziej opłacalne. Jeśli jedno dziecko wyrośnie z siedziska, możemy “przesadzić” na niego młodszą pociechę. Wszystko za sprawą niezwykle “dopieszczonej” produkcji, która sprawia że produkty Recaro są fotelami na lata. Warto jednak śledzić zmiany na rynku fotelików i aktualizacje przepisów dotyczących przewozów dzieci, aby nie narażać zbytnio dziecka siedzącego w starszym modelu.

Na szczęście z roku na rok świadomość wśród rodziców, co do bezpiecznego przewozu dzieci, wzrasta dzięki licznym programom edukacyjnym organizowanym przez policję, czy też przez samych producentów, dlatego w przyszłości możemy liczyć na to, że ochrona dzieci na drodze będzie na coraz wyższym poziomie. Również dzięki marce Recaro.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ