Systemy carsharing – kiedy warto zamontować?

0
1148
Systemy carsharing – kiedy warto zamontować?

Posiadasz flotę samochodów firmowych? Jeśli tak, na pewno udostępniasz je swoim pracownikom, którzy mają traktować je jako narzędzia pracy. Jest to oczywiste, jeśli posiadać dział aktywnej sprzedaży. Handlowcy muszą działać szybko, docierając bezpośrednio do klientów. Dlaczego? Ponieważ nie wszystkie umowy da się finalizować przy pomocy telefonu komórkowego lub tym bardziej wiadomości e-mail.

Mogą jednak pojawić się obawy przed ewentualnym nadużyciem lub nawet kradzieżą paliwa. Co w takich sytuacjach należy zrobić? Doskonałym wyborem będzie inwestycja w takie systemy jak carsharing, oferujący monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym, raporty oraz analizy. Na czym to polega?

Moduły i czujniki – oferowane możliwości

Wielu klientom wydaje się, że oferta takich systemów jak carsharing obejmuje jedynie nadajnik i odbiornik GPS w czasie rzeczywistym. Oczywiście system jest dużo bardziej rozbudowany, niż dane osoby twierdzą, ponieważ klienci mają montowane w swoich pojazdach specjalne czujniki w wielu miejscach, np. przy rurze wydechowej lub układzie paliwowym. Dzięki temu system jest w stanie ocenić, ile dany pojazd stał na włączonym silniku w konkretnym miejscu itp. Możliwości są niemal nieograniczone, dlatego koniecznie musicie zapoznać się z ofertą, która bez dwóch zdań zmieni postrzeganie systemu carsharing.

Dla jakiej firmy carsharing to najlepsza inwestycja?

Jest to podstawowe narzędzie dla firm spedycyjnych, które zajmują się między innymi transportem. Kierowcy, chcąc przedstawiać swoją wydajność i przy okazji zarobić jak najwięcej, potrafią uciec się do bardzo ciekawych zachowań. Carsharing nie tylko monitoruje to, gdzie pojazd stoi, ale także co dzieje się w baku, więc nawet jeśli ktoś będzie próbować spuszczać paliwo, zostanie wykazane to na raporcie. Naturalnie może nie chodzić o samych pracowników, ale złodziei, którzy bardzo często próbują okradać TIRy i inne pojazdy dostępne na stacjach benzynowych i publicznych parkingach.

Sięgaj po najlepsze rozwiązania

Chcąc cieszyć się maksymalną wydajnością, funkcjonalnością i zaawansowaniem, koniecznie należy wybierać jedynie sprawdzone i najlepsze marki, które cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Carsharing może nie jest bardzo skomplikowany pod względem montażu czujników i ustawienia oprogramowania, lecz wielu użytkowników bez doświadczenia może mieć problem z podstawową obsługą. Lepiej od razu wyeliminować podstawowe błędy, współpracując ze specjalistami, którzy wszystko wytłumaczą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ