Wybierz idealny kask na swój motocykl!

0
1118
Wybierz idealny kask na swój motocykl!Wybierz idealny kask na swój motocykl!

Szukasz dla siebie idealnego kasku motocyklowego? Chciałbyś wybrać model, który zagwarantuje komfort, dobre wyciszenie oraz wysoki poziom bezpieczeństwa? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś zainteresować się czołowym produktem – Schuberth C3 basic. Jest to jeden z czołowych modeli niemieckiego producenta, który cieszy się dużą popularnością zarówno wśród zawodowych, jak i początkujących motocyklistów pragnących odczuwać najwyższy komfort jazdy w połączeniu z wysokim poziomem bezpieczeństwa w razie kolizji.

Dlaczego warto wybrać Schuberth C3 basic?

Dlatego, że jest to produkt ceniony na całym świecie. Produkcją zajmuje się czołowa na rynku firma, która działa od wielu lat w segmencie produkcji wysokiej klasy kasków motocyklowych przeznaczonych zarówno dla motocyklistów rekreacyjnych, jak i miłośników sportowej jazdy na motocyklu. Nie ma żadnych ograniczeń!

Decydując się na kask Schuberth C3 basic masz pewność, że wybierasz bezpieczeństwo. Produkt ten przeszedł wiele testów laboratoryjnych, materiałowych oraz badań zderzeniowych. Realizowane w warunkach nowoczesnych laboratoriów badania pozwoliły na wybór naprawdę precyzyjnych i bezpiecznych rozwiązań, z których to wszyscy na pewno będą zadowoleni.

Jak wygląda konstrukcja kasku Schuberth C3 basic?

Kask skonstruowany jest w oparciu o badania w tunelach aerodynamicznym. W przypadku Schuberth’a C3 basic bardzo ważną kwestią okazało się zapewnienie dobrej wentylacji, przy ograniczeniu do minimum efektów związanych dostawaniem się pod skorupę zimnego powietrza. Kask Schuberth C3 basic należy do segmentu kasków szczękowych. Wykonany jest w oparciu o włókno węglowe, a konkretniej materiał typu STRONG. Oprócz tego do produkcji tego modelu wykorzystuje się m.in. włókno szklane w połączeniu z żywicą. Wnętrze wykonane jest z wysokiej jakości pianki EPS, stosowanej jedynie w przypadku Schubertha C3 basic. Dopracowany system nawiewowy pozwala na minutową wymianę powietrza rzędu 7 litrów przy poruszaniu się z prędkością do 100 kilometrów na godzinę.

Model ten jest również jednym z najcichszych kasków w tym segmencie. Szacuje się, że poziom wyciszenia przy prędkości 100 km/h wynosi niecałe 85dB, co jest doskonałym wynikiem w tym segmencie. Pozwala na zachowanie koncentracji i tym samym bezpieczeństwa w trakcie przemieszczania się z dużą prędkością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ