Oferty pracy w BMW

0
7206
Oferty pracy w BMW

W BMW cenimy sobie pasję oraz zaangażowanie, dlatego wciąż rekrutujemy, by stworzyć dla naszych klientów jak najlepszą kadrę profesjonalistów, lubiących swoją pracę. Cenimy sobie innowacyjność, nie boimy się młodej krwi, choć doświadczenie zawsze jest mile widziane. Jeśli zamiast bogatej kariery zawodowej w branży, posiadasz ewidentną pasję, którą potrafisz się z nami podzielić i chętnie o niej opowiesz tak, byśmy poczuli Twój zapał do motoryzacji, to z pewnością jesteś pożądanym kandydatem. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej, która stanowi jedną z możliwości aplikacji na wybrane stanowisko pracy: https://www.praca-dealerbmw.pl/

Zespół Sieci Dealerskiej BMW to ludzie, których łączy wspólne zamiłowanie do motoryzacji, przyjazne nastawienie do życia oraz radość z wykonywanych dla firmy obowiązków zawodowych. BMW to firma z ponad wiekową tradycją, stale zwiększająca swoją ofertę i doskonaląca własne możliwości. Ty tez możesz być częścią tego zespołu.

Prowadzimy rekrutację do kilu działów stanowiących składowe naszej firmy. Każdy z nich tworzy ważny element naszej działalności, dlatego przywiązujemy dużą wagę do kwalifikacji i predyspozycji pracowników na wszystkie stanowiska, ponieważ bez względu na pełnioną funkcję- wszyscy pracują na wspólny wizerunek firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w BMW to istnieje możliwość zatrudnienia w jednym z poniższych działów: dział sprzedaży BMW, dział sprzedaży MINI, dział sprzedaży Motorrad, Finanse i Ubezpieczenia, Dział serwisu, Dział Blacharsko- Lakierniczy, Dział Części i Akcesoriów, Marketing, Recepcja oraz Administracja. Dla przybliżenia specyfiki warunków pracy, przygotowaliśmy opisy każdego ze stanowisk, aby potencjalny pracownik, przed złożeniem aplikacji, mógł poznać jak wygląda praca w bmw.

Każda oferta zawiera szczegółowy opis obowiązków, które zostaną Ci powierzone. W ten sposób dowiesz się, czego możesz oczekiwać, jakich warunków pracy możesz się spodziewać. Jednym słowem: poznasz specyfikę swojej przyszłej pracy. Kolejno, każda oferta zawiera kryteria, które powinien spełnić kandydat ubiegający się o konkretne stanowisko. Zapoznając się z oczekiwaniami pracodawcy, przekonasz się czy jesteś osobą odpowiednią do konkretnego stanowiska. Spełnienie określonych wymogów jest warunkiem koniecznym do pozytywnej weryfikacji aplikacji kandydata. Ponadto każda oferta wzbogacona jest o zestaw możliwych świadczeń dodatkowych oraz korzyści, wynikających z zatrudnienia w BMW. Aby oferta zawierała wszystkie niezbędne informacje, powinna tam się również znaleźć adnotacja dotycząca miejsca pracy, czyli konkretnego miasta w Polsce oraz dealera. Na końcu znajduje się formularz aplikacyjny, który pozwala zgłosić kandydaturę na konkretne stanowisko pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ