Serpentynity do silnika – bardziej zaawansowana ceramika

0
467
Serpentynit do silnika

W przemyśle motoryzacyjnym obserwujemy stały technologiczny postęp, wymuszający na producentach olejów i innych płynów eksploatacyjnych na stałe przystosowywanie swoich preparatów do potrzeb użytkowników. W firmie Mihel wykorzystujemy najnowsze technologie w postaci nanocząsteczek, aby oferować naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania w dziedzinie ochrony silnika. Poznaj nasze produkty i przekonaj się o ich skuteczności – zapraszamy.

Dodatki EP500 z serpentynitem – preparaty o najwyższej skuteczności działania

Serpentynity EP500 to niezwykle proste w użyciu dodatki pozwalające w szybki sposób przywrócić silnikowi odpowiednią sprawności oraz dynamikę, przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony na przyszłość. Wykorzystując właściwości nanocząsteczek tworzą one wytrzymałą i stabilną powłokę ochronną, poprawiając w ten sposób funkcjonowanie jednostki napędowej i niwelując zużycie poszczególnych jej elementów.

W naszej ofercie znajdziesz także serpentynity przeznaczone do skrzyni biegów oraz układów wspomagania, które stosowane regularnie przyczynią się do wyciszenia i stabilizację pracy mechanizmów przekładniowych i redukcji szarpania, wibracji i hałasu podczas zmiany biegów. Jazda samochodem stanie się przyjemna i relaksująca.

Oleje silnikowe Mihel – czemu zawdzięczają swoją skuteczność?

Nasza autorska technologia NANO PROTECTION® to chemiczny komponent, który wpływa na zabezpieczenie i odnawianie zużytych powierzchni metalu w strefach narażonych na zwiększone tarcie podczas normalnej eksploatacji pojazdu. Przywraca początkową kondycję mechanizmów dokładnie rewitalizująca zużyte powierzchni, co pozwala na skuteczniejsze działanie środka smarnego zabezpieczającego przed przyszłym zużyciem. Wytworzona przez oleje ceramiczne Mihel warstwa ochronna jest niezwykle odporna na zużycie, posiada niskim współczynnik porowatości oraz doskonałe właściwości przewodzenia ciepła. Inteligentne nanocząsteczki działające jak miliony łożysk nie dopuszczają do kontaktu współpracujących powierzchni metalowych, przez co zdecydowanie zmniejsza się ich zużycie

Co dokładnie oznacza to w praktyce? W prostych słowach – Twój silnik będzie działał sprawniej, przez co poczujesz znaczny wzrost mocy, a także będzie doskonale chroniony, co pozwoli Ci dłużej jeździć samochodem w doskonałej kondycji. Korzystając z olejów Mihel dostajesz mnóstwo korzyści – jeżeli zależy Ci na świetnym działaniu Twojego pojazdu i na zwiększeniu jego długowieczności, nie wahaj się.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz pełną ofertę składającą się z serpentynitów do silników diesla, benzynowego czy skrzyni biegów oraz olejów silnikowych najwyższej jakości. Zapewnij ochronę wszystkim najważniejszym układom w swoim samochodzie, i zniweluj do minimum występujące tam wysokie obciążenia. Jesteśmy przekonani, że Twój pojazd na pewno Ci się odwdzięczy! Sprawdź opinie o naszych produktach i samodzielnie przekonaj się o ich skuteczności – zapraszamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ