Awaria przy jeździe terenowej

0
1847
Awaria przy jeździe terenowej

Polacy coraz chętniej kupują duże i mocne samochody, ufając w ich niezawodność i w fakt, że da się nimi jeździć nawet w trudnych warunkach. Chociaż wiele firm produkuje luksusowe auta tylko z wyglądu przypominające samochody terenowe, to jednak stale wzrasta popularność modeli, które mogą z powodzeniem prowadzić nas po niemal zupełnych bezdrożach. Nic więc dziwnego, że coraz popularniejsze stały się sporty polegające na jeździe terenowej.

Awaria w terenie

Co jednak zrobić, gdy w środku lasu, na dróżce niewiele szerszej od naszego auta, nagle zepsuje się nam samochód? W takiej sytuacji musimy oczywiście wezwać kogoś, kto nam pomoże.
Profesjonalna pomoc drogowa będzie w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nawet jeżeli nie uda się do lasu wjechać lawetą, to powinno być możliwe dotarcie tam za pomocą innego auta z silnikiem o dużej mocy, które będzie w stanie odholować nasz samochód do większej drogi, na której wciągnie się go na lawetę.

Wyszukiwanie pomocy

Aby skontaktować się z pomocą drogową w nawet najbardziej bezludnym terenie, wystarczy nam smartphone z dostępem do internetu. Dzięki wyszukiwarce www.pomocdrogowa.info bez problemu znajdziemy nie tylko kontakt do najbliżej znajdującej się firmy, która oferuje takie usługi, ale również namierzymy swoją dokładną pozycję geograficzną, dzięki sygnałowi GPS. W tej sytuacji wezwanie pomocy drogowej będzie o wiele łatwiejsze. Przesłanie współrzędnych pozwoli ekipie pomocowej na szybki dotarcie do miejsca, w którym przebywamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ