Fachowa pomoc drogowa

0
1722
Fachowa pomoc drogowa

Fachowa i skuteczna pomoc w każdej sytuacji oraz wysoka jakość w przystępnej cenie to dwa podstawowe filary działalności i świadczenia usług Pomocy Drogowej w Koninie, która jest do Państwa dyspozycji przez 24 i 7 dni w tygodniu już od kilkunastu lat. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu, zajmujemy się holowaniem pojazdów osobowych, ciężarowych i Tirów, które uległy awarii bądź kolizji. Dostarczamy nasze usługi w promieniu nawet do 100 km od miasta Konin, jak i na jego terenie. Nasza firma znajduje się w pobliżu autostrady A2 (tzw. Autostrada Wolności), co sprawia, że możemy bardzo szybko dotrzeć do Państwa.

Zgrana ekipa profesjonalistów dotrze do Was o każdej porze dnia i nocy, by zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i pomóc w przypadku kolizji bądź awarii samochodu. Kilkanaście lat doświadczeń pozwala nam w sposób fachowy podejść do każdej sytuacji, która miała miejsce na drodze. Zajmujemy się tego typu problemami na co dzień i wiemy jak sobie z nimi poradzić. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zapewniamy fachową pomoc w razie każdego wypadku, kolizji lub też awarii w okolicy i na terenie Konina. Pomoc Drogowa w Koninie zawsze ma na uwadze to, jak bardzo stresujące bywają kłopoty na drodze. Nasi pracownicy dotrą do celu wraz z odpowiednim sprzętem w mgnieniu oka i zadbają o Państwa spokój i bezpieczeństwo. Wykwalifikowana ekipa zostanie wysłana bezpośrednio po otrzymaniu od Państwa telefonu i w sprawny i szybki sposób zajmie się holowaniem. Nasza firma dysponuje odpowiednimi dźwigami oraz lawetą holowniczą. Potrafimy poradzić sobie z każdym typem pojazdu, bez względu na jego ciężar i gabaryty.

Jednak fachowe i błyskawiczne rozwiązanie Państwa problemu to nie wszystko. Dbamy o to, by wysokie standardy naszych usług szły w parze z niewygórowaną ceną. Do każdej sytuacji na drodze podchodzimy w sposób indywidualny, a dając z siebie wszystko, wspieramy naszych klientów i staramy się rozwiązać każdy problem w profesjonalny. Służymy także swoim doświadczeniem i radą w tych nieraz bardzo trudnych dla Państwa okolicznościach.

Wszystko to sprawia, że możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług oraz gwarantujemy fachowość działań Pomocy Drogowej w Koninie. Nasza praca zostanie wykonana w możliwie krótkim czasie, niwelując tym samym dodatkowe problemy związane z tego typu sytuacją awaryjną na drodze. Co więcej, nasze usługi dostępne są w dogodnej cenie, która nie obciąży dodatkowo kieszeni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy na stronie http://www.pomocdrogowakonin.pl/.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ