Foteliki samochodowe 9-18 kg

0
1843

Gdy tylko dziecko zaczyna być zbyt duże, by wozić je w nosidełku, należy zakupić specjalny fotelik 9-18 kg. W sklepach dostępne są różne rozpiętości wagowe fotelików – dlaczego mielibyśmy wybrać fotelik samochodowy 9-18 kg, a nie na przykład ten w przedziale 9-36 kg?

Wybór dobrego fotelika

Kupując foteliki dla dzieci 9-18 kg należy porządnie przemyśleć sprawę. Taki fotelik posłuży nam do około 4. roku życia dziecka. Jego koszt to średnio około 800 złotych. Czy jest to opłacalna inwestycja na zaledwie 4 lata? Tak, jeśli bardzo często podróżujemy z dzieckiem. Im mniejszy zakres wagowy na foteliku, tym bardziej doprecyzowane są środki bezpieczeństwa w foteliku. Choć wszystkie foteliki są odpowiednio zabezpieczone, można się spodziewać, że ten o mniejszym zakresie będzie bardziej dostosowany do małego dziecka.

Fotelik 9-18 kg

Foteliki samochodowe 9-18 kg są umieszczone na specjalnym podwyższeniu, co jest wygodne i bezpieczne dla malucha i umożliwia kontakt wzrokowy z matką w lusterku wstecznym. Są one lepiej przystosowane do delikatnego ciałka malucha – bardziej miękkie i stabilizujące delikatny szkielet dziecka. W takich fotelikach możliwe jest też wyregulowanie specjalnej pozycji do spania dla dziecka. To idealna propozycja dla tych rodziców, których pociechy często podróżują i często zasypiają podczas jazdy. Dzięki odpowiednim funkcjom fotelika dziecięcego możliwe jest swobodne podróżowanie ze śpiącym dzieckiem w wygodnej dla niego i dla rodzica pozycji.

Foteliki samochodowe do kupienia w sklepie ABCdomu24.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ