Mycie samochodu aktywną pianą

0
1222
aktywna piana
fot. pexels.com

Mycie samochodu to czynność, której jedni nienawidzą a inni bardzo lubią. Z pewnością i jednej i drugiej grupie najbardziej podoba się efekt końcowy, gdy samochód jest już bardzo czysty i wręcz lśni. Czym najlepiej i najszybciej umyć samochód, aby efekt był zadowalający?

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/czy-mycie-auta-piana-aktywna-ma-sens/

Mycie ręczne czy na automatycznej myjni?

To jaką wybierzemy myjnię, zależy wyłącznie od naszych preferencji. Każda myjnia ma swoje plusy i minusy, które należy wziąć pod uwagę. Myjnie ręczne są obecnie na tyle dobre, że możemy sami zadecydować o tym, ile czasu myjemy samochód, a także na którym miejscu chcemy się najbardziej skupić – może wolimy wyszorować kołpaki, a karoserii poświęcić mniej uwagi?

Myjnia automatyczna, z kolei, ma pakiet programów do wyboru. Są one droższe i bardziej czasochłonne, ale wszystko zrobi się z nas! Wystarczy podjechać samochodem do myjni automatycznej, uruchomić odpowiedni program, zamknąć szczelne auto i poczekać na zewnątrz.

Mycie samochodu aktywną pianą

Wiele osób zastanawia się nad fenomenem aktywnej piany, czy faktycznie jest ona skutecznie, czy też to tylko pic na wodę. Aktywna piana jest doskonałym rozwiązaniem do myjek ciśnieniowych. Wówczas całą powierzchnię samochodu możemy pokryć szybko i sprawnie aktywną pianą.

Jej składniki działają od razu, stąd również jej nazwa, eliminując brud i chroniąc karoserię samochodu przed wszelkimi zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, a także promieniami UV!

Ten środek nie powoduje żadnych uszkodzeń, a lakier pozostaje nienaruszony. Dodatkowo jej działanie jest kompleksowe – dociera w każdy zakamarek samochodu.

Jeśli decydujemy się na mycie samochodu aktywną pianą musimy pamiętać o tym, by nakładać ją za pomocą myjki ciśnieniowej lub innych urządzeń, które tworzą pianę. Wówczas dopiero preparat będzie mógł zadziałać tak, jak opisuje to jego producent. Aktywna piana nie uszkadza powierzchni samochodu, a dociera w każdy najbrudniejszy zakamarek.

Przeczytaj też: http://prowital.pl/jak-sobie-radzic-z-rzadkimi-wlosami/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ