Samochody Kia

0
840
kia

Niewiele marek produkujących samochody może pochwalić się równie spektakularnym wzrostem popularności w ostatnich latach, jak pochodząca z Korei Kia. Sukcesywne dążenie do perfekcji połączone z atrakcyjnymi cenami i nowoczesną technologią pozwoliły na osiąganie czołowych miejsc w rankingach sprzedaży na całym świecie. Również w Polsce Kia cieszy się dużym zainteresowaniem. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem jednego z oferowanych modeli, to z pewnością ucieszy Cię informacja o atrakcyjnych sposobach finansowania.

Nowe Kie – komfort i bezpieczeństwo

Lata dopracowywania detali, rozwijania technologii i inwestycji sprawiają, że koreańskie samochody przestały być synonimem tandety, a kupujący stopniowo zaczęli coraz bardziej cenić dalekowschodnie rozwiązania technologiczne. Dziś, dzięki koncentrowaniu się na potrzebach europejskiego odbiorcy (m.in. w zakresie stylistyki i użyteczności) i śmiałym eksperymentowaniu z silnikami oraz rozwiązaniami technicznymi samochody marki Kia i spokrewnionego z nią Hyundaia biją rekordy popularności na Starym Kontynencie i niewiele wskazuje, by szybko miało się to zmienić. Motoryzacyjni eksperci, a także zadowoleni użytkownicy doceniają zarówno ekonomiczną eksploatację, wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i niezawodność, dzięki czemu zakup Ceed’a, Optimy, Rio czy Sportage okazuje się bardzo dobrą decyzją, zapewniającą lata bezproblemowej jazdy. Ponadto nowe modele przyciągają wzrok, wyróżniając się na ulicy, a wykorzystane dodatki i rozwiązania zapewniają wysoki poziom komfortu nawet na dalekich trasach. Jeśli podoba Ci się któraś z nowych Kii to czas, by zdecydować się na zakup, do czego zachęcają atrakcyjne sposoby finansowania.

Twoja nowa Kia bliżej niż myślisz

Zakup nowego samochodu na raty może wydawać się jedynym, choć nieco drogim sposobem na skorzystanie z zalet nowego modelu marki Kia. Na szczęście dla wszystkich, nie tylko prowadzących własny biznes dostępny jest Kia leasing, pozwalający na wyjechanie z salonu jednym z pojazdów tej marki, płacąc od 455 złotych miesięcznie. Po zakończeniu leasingu możliwy jest jego wykup po z góry ustalonej cenie lub oddanie do salonu bez dalszych zobowiązań. Jeszcze innym sposobem na samodzielne przekonanie się o zaletach jednego z modeli Kii jest abonament, który pozwala bez zobowiązań, płacąc jedynie comiesięczną opłatę, korzystać z jednego z aut, zupełnie jakby było Twoją własnością. Na co więc czekasz? Daj szansę koreańskiemu producentowi i pozwól się zaskoczyć wysoką jakością w atrakcyjnej cenie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ