Najwyższa jakość wykonania przyczep Rydwan

0
3069

Kupno przyczepy to decyzja poparta zazwyczaj częstą potrzebą przewożenia bagażu o dużych gabarytach. Mając w planach kupno takiego pojazdu, przeważnie najważniejsza jest jego jakość oraz jej korzystny stosunek do ceny. Przede wszystkim przyczepa ma służyć długie lata i mimo częstego używania, pozostać w dobrym stanie. W końcu nikt nie lubi zbyt często odwiedzać mechanika. Popularnością i dobrą opinią cieszą się przyczepy firmy Radwan, które można zakupić w atrakcyjnych cenach za pośrednictwem firmy kam-przyczepki.pl.

PRZYCZEPY LEKKIE

Przyczepy lekkie to takie, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kilogramów. Dzięki temu, do ich holowania nie potrzeba dodatkowych uprawnień na kierowanie pojazdami. Z tego typu w ofercie sklepu dostępne są zarówno przyczepy jednoosiowe jak i dwuosiowe. Pojazdy typu lekkiego firmy Radwan produkowane są obecnie o następujących parametrach:

– resorach wzmacnianych ŻUK
– osiach skrętnych 750 kg KNOTT
– cynkowana ogniwo rama, wykonana z profili zamkniętych
– podłogę wyłożona sklejką antypoślizgową i wodoodporną
– burty zrobione są z wysoko tłocznej blachy aluminiowo-cynkowej.

Do przyczep lekkich sklep Kam-Przyczepki oferuje dodatkowe wyposażenie w postaci kół zapasowych, haków montowanych na podłodze, podpór wjazdowych i rurowych, otwieranych plandek oraz burt.

PRZYCZEPY CIĘŻKIE

Z pośród modeli ciężkich w ofercie znajdują się jednoosiowe hamowane (do dopuszczalnej masy całkowitej wynoszącej do 1800 kg; produkowane są na układach hamujących 750 kg , 1300 kg lub 1800 kg KNOTT lub AL-KO). Ramy przyczep są cynkowane ogniowo, o zamkniętych profilach, natomiast podłogi są antypoślizgowe i wodoodporne. Burty przyczep RADWAN wykonane są z wysoko tłocznej blachy aluminiowo-cynkowej. W asortymencie są również przyczepy wieloosiowe hamowane. W ich przypadku dopuszczalna masa całkowita to maksymalnie 3500 kilogramów. Produkowane są one na układach hamujących 2700, 3000 lub 3500 kg KNOTT lub AL-KO. Ich ramy charakteryzują się cynkowanymi ogniowo ramami. Podłoga również cechuje się antypoślizgowym i wodoodpornym wyłożeniem, natomiast burty przyczepy wykonane są z wysoko tłocznej blachy aluminiowo-cynkowej. Dla obu rodzajów sklep oferuje pasujące wyposażenie dodatkowe: układ hamujący, otwierana plandeka tylna, koła zapasowe czy podpora wjazdowa oraz rurowa.

WYPOŻYCZENIE PRZYCZEPY ŚWIETNEJ JAKOŚCI

Kam-Przyczepki nie tylko prowadzi sprzedaż przyczep Rydwan ale również wypożyczalnię dla klientów, którzy potrzebują doraźną pomoc przy transporcie większego bagażu. Mimo iż przyczepy wypożyczane służyły wcześniej innym użytkownikom i stale są wykorzystywane, nadal pozostają w doskonałym stanie, co tylko świadczy o dobrym i solidnym wykonaniu przyczep Rydwan – odpornym na długie i intensywne użytkowanie, posiadające gwarancję jakości. Cena wypożyczenia zaczyna się już od 25 złotych za dobę.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ